Kilka słów o Unikacie

Jesteśmy firmą, która od 2001 roku zajmuje się szeroko pojętą reklamą świetlną. Pierwsze lata działalności poświęciliśmy wypracowaniu własnej drogi do sukcesu – opracowaniu unikalnych technologii produkcji i kształcenia naszych pracowników. Dzięki temu możemy z dumą nazwać się profesjonalistami w tej trudnej branży, a opatentowane rozwiązania są na to najlepszym dowodem.

Czym się zajmujemy

Zapewniamy naszym klientom dostęp do wysokiej jakości materiałów oraz najnowszych technologii w zakresie produkcji reklam świetlnych. Jednak to nie wszystko. Każda z naszych realizacji obejmuje kompleksową obsługę: począwszy od rozmów i zaprojektowania idealnego rozwiązania, przez perfekcyjne wykonanie, transport, montaż reklamy, aż po serwis pogwarancyjny. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, a nasi klienci wiedzą, że mogą oczekiwać od nas pełnego zaangażowania.

Zobacz, jak pracujemy:

  • Szukasz sposobu na wyróżnienie swojej firmy?
  • Chcesz, by nareszcie stała się widoczna? 
  • Właśnie tym się zajmujemy.
  • Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
  • Ustalimy rozwiązanie, które będzie najlepsze dla Twojego biznesu.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.