Testymoniale

Realizacja umowy przebiegła terminowo w sposób świadczący o wysokim profesjonalizmie, elastyczności oraz dużej odpowiedzialności za wykonywane prace.
Na szczególną uwagę zasługuje wysoka jakość wykonania elementów oznakowania oraz zastosowanych do ich produkcji materiałów i zaawansowanych technologii.

Elżbieta Szyszko, Zastępca Dyrektora Biura Organizacji i Kadr SK Bank

Nasze doświadczenia we współpracy z firmą UNIKAT pozwalają nam potwierdzić pełen profesjonalizm firmy w całym zakresie świadczonych usług od przygotowania ofert po ich realizację i obsługę posprzedażową.

Jacek Włodarczyk, Dyrektor ds. Reklamy Zewnętrznej „TERG” Sp. z o.o.

Od początku współpracy zamówienia realizowane są bardzo sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Bardzo wysoko oceniamy jakość wyprodukowanych przez firmę P.W. UNIKAT elementów identyfikacji wizualnej, które są produktami spełniającymi wysokie standardy naszej korporacji.

Piotr Fijałkowski, Prezes Zarządu Kaufmann Rypin

Z uwagi na profesjonalizm, terminowość, dbałość o szczegóły, a także wysoką kulturę osobistą i życzliwość Pracowników, możemy polecić firmę „Unikat” przyszłym Klientom jako sprawdzonego i godnego zaufania Wykonawcę.

Krzysztof Rodziewicz, Dyrektor ds. Strategii Rynkowej, Kontroli Realizacji Zadań Rynkowych i Wizerunku BS Jastrzębie Zdrój