FAQ

Q?

Ile trwa produkcja reklamy?

A.

Proces produkcyjny zaczyna się już pierwszego dnia od złożenia zamówienia. Na początku temat opracowywany jest przez konstruktorów oraz plastyków, później zostaje skierowany na produkcję. Termin oczekiwania zależy od skomplikowania wyrobu, zazwyczaj wynosi 2-3 tygodnie. Jeśli projekt jest prosty, zlecenie wykonujemy „od ręki”.

Q?

Jakie informacje są potrzebne do wyceny?

A.

Do wykonania wyceny potrzebujemy wymiarów oraz techniki wykonania reklamy. Oczywiście sami możemy wykonać profesjonalne pomiary oraz dobrać odpowiednie technologie i omówić je pod kątem wybranego przez Ciebie produktu.

Q?

Jakie są etapy współpracy?

A.

Gdy dostajemy informację, że jesteś zainteresowany reklamą, kontaktujemy się z Tobą i omawiamy zakres prac. Następnie nasi graficy przedstawiają projekty, które oczywiście omawiamy z Tobą. Jeśli nie masz żadnych uwag, przekazujemy projekt do działu konstruktorskiego i zlecamy produkcję. Końcowym etapem jest montaż oznakowania.

Q?

Jaki jest czas oczekiwania na projekt graficzny?

A.

Projekt przygotowujemy w ciągu kilku dni, duże projekty graficzne realizujemy w ciągu tygodnia.

Q?

Co z wymianą oświetlenia w reklamie?

A.

Świadczymy także usługi serwisowe – każdą usterkę traktujemy tak samo priorytetowo. Jednak korzystamy z oświetlenia bardzo dobrej jakości, które niezmiernie rzadko ulega awarii.

Q?

Czy wykonujecie serwisowe usługi pogwarancyjne?

A.

Okres gwarancyjny trwa 2 lata, jednak po tym czasie również jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Q?

Czy zakres usług obejmuje montaż, czy tylko wykonanie reklamy?

A.

Oczywiście, że obejmuje montaż! To najczęstsze stosowane przez nas rozwiązanie. Jednak możemy także ograniczyć się do produkcji reklamy i dostarczenia jej bądź przesłania kurierem.