• Lata doświadczenia

  Jesteśmy firmą, która doświadczenie w tej trudnej branży zbierała wiele lat. Szeroko pojętą reklamą świetlną zajmujemy się od już od 2001 roku.
 • Unikalna technologia

  Wypracowaliśmy własną drogę do sukcesu i niespotykane metody, dzięki czemu z dumą możemy nazywać się unikatem w branży.
 • Prawdziwi profesjonaliści

  Poświęcamy wiele energii i czasu na szkolenie wszystkich pracowników, by każdy z nich mógł zająć się Tobą jak przystało na specjalistów.

Nie bój się wyróżnić!

 Co możemy Ci zaoferować?

Najnowszą technologię

 Każdemu z naszych klientów zapewniamy dostęp do wysokiej jakości materiałów oraz najnowszej technologii w zakresie produkcji reklam świetlnych. Jako fachowcy w swojej branży dbamy przede wszystkim o to, by nasze produkty mogły służyć Ci latami.

Kompleksową obsługę

 Każda z naszych realizacji obejmuje kompleksową obsługę: począwszy od rozmów i zaprojektowania idealnego rozwiązania, przez perfekcyjne wykonanie, transport, montaż reklamy, aż po serwis pogwarancyjny. Przez cały ten czas jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Indywidualne podejście

 Nie ma dwóch takich samych zleceń i dwóch takich samych projektów. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, próbując jak najlepiej zrozumieć Twoje potrzeby i doradzić Ci wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie. Zawsze możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie.

 Zobacz nasze realizacje

Jeśli:
 • Szukasz sposobu na wyróżnienie swojej firmy
 • Chcesz, by nareszcie stała się widoczna
 • Szukasz doświadczonego i kreatywnego partnera
Jesteśmy do dyspozycji:
Kontakt:

Lipnowska 21A
87-500 Rypin
Tel: 54 280 34 53

kontakt@unikatreklama.pl

UNIKAT - wszelkie prawa zastrzeżone.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.